3,5

Ці 13 різдвяних історій від сучасних українських письменників насправді дуже різні, і водночас вони взаємно доповнюють одна одну, як пазли великого полотна. Як саме життя. Як, зрештою, Різдво для…
Серия: Різдвяні книжки
Издательство: Видавництво Старого Лева

Bookoedka

24 декабря 2018 г. 17:36

У видавництві Старого Лева нещодавно вийшли нові 19 різдвяних історій, але я люблю перечитувати «13 різдвяних історій». Це одне з тих видань-антологій, яке подобається і за підбором авторів, і за духом, і навіть синьо-золотавим оформленням.

Історії, зібрані у цій книзі, різні, але надзвичайно проникливі. Веселі і болісні, емоційні та щемкі. Книга вийшла дуже багатогранною, адже кожен вклав щось від свого авторського бачення свята – від такого сакралізованого Різдва моєї улюблениці Дзвінки Матіяш, чий герой братик-заїка (відомий уже з книги «Історії про троянди, дощ та сіль») рятує маленьке кошеня у снігу, до вагітної жінки, героїні Андрія Куркова, пологи у якої приймають ангели.

Головне цієї збірки у тому, що вона дарує віру у краще і слугує нагадуванням про істинне значення Різдва.

Різдвяні історії (старі і нові) від Видавництва Старого Лева

24 декабря 2018 г. 17:36

Різдвяні історії (старі і нові) від Видавництва Старого Лева

19 января 2016 г. 17:38

2 Унылое и скучное Рождество

Эту книгу мне подарили, но, увидев имена авторов, подарку я была не особо рада) Очень унылые, скучные, а порой даже лишенные логики истории. Чего стоит только очень добрая рождественская история Ирэны Карпы о голом мужчине с бутылкой шампанского или приключения пьяного иностранца на китайском джипе (господин Жадан, в Полтаве нету универмага возле трассы, а от Полтавы до Кремня около 150км). Стилистика рассказов западноукраинская, у меня вообще было чувство, что авторы пишут о католическом Рождестве. Как итог - не понравилось, совершенно.