4,8

Новий роман-містерія норвезького письменника Тома Еґеланна – це сучасна родинна сага, що захопливо, з пригодницькими елементами, розповідає про історію чотирьох поколінь чоловіків фіктивного…
Серия: Скандинавська література
Издательство: Літопис

29 февраля 2016 г. 11:08

И оказалось все не тем, чем казалось вначале.. "Брехня батьків" - прекрасная книга с историей, которая захватывает, историей, которая хранит в себе тайны. Книга протянулась красной нитью-напоминанием о том, что все тайное когда-нибудь становится явным. Невольно задаешься вопросом, готов ли ты воспринять горькую правду или все же лучше сладкая ложь. Тронула тема любви, такой по-норвежски холодной и суровой. Остается только догадываться, чем готов жертвовать человек и с чем мириться ради любви и стоит ли оно того, чтобы на закате лет не печалиться о неправильном выборе. Рекомендую!

ISBN: 978-966-8853-39-5

Год издания: 2013

Язык: Украинский

29 февраля 2016 г. 11:08

19 августа 2015 г. 23:10

5 ***

такі книги не потрапляють до рук випадково. куплена на форумі за порадою друзів, ця - чекала мене майже рік на полиці. Їздила зі мною на Дністер і на Захід. не тому, що нецікава, а тому, що я відтягувала її кінцівку за вуха. такий карколомний сюжет свідомість не може втулити одним ковтком. таки дійсно скандинавці зовсім інші. у цій рецензії нема не те що спойлера, але і жодного натяку на сюжет. бо так треба. але взяти до рук брехню батьків ви мусите. відкрити першу сторінку і все. якщо ви раптом недочитаєте її до кінця від нудьги, то ви дуже дивна людина. не хотіла б я з вами познайомитись.