4,1

Драматична історія забороненого кохання юної дівчини до набагато старшого за неї одруженого польського шляхтича, яка розгортається в атмосфері Львова XIX сторіччя!

Що це — мінлива пристрасть чи…
Издательство: Клуб Сімейного Дозвілля

3 февраля 2022 г. 16:36

Мені не сподобалося, що назва роману явно сплагіачена. Бо вже є одна "Кава з кардамоном", і тут можна було хоча б спецію замінити. Також хотілося б більше прочитувати ту епоху, Львів, Жовкву XIX ст., політичні події, які безумовно впливають на соціальні аспекти, особливо у стосунках нерівних класів. Добре, що цієї естетики додано у серіалі. Роман зосереджений на думках і діалогах, навіть еротичні сцени, як на мене, невдало описані. Чого варта фраза "Ці ніжки вже давно просяться, щоб їх розсунули". Звичайне чтиво для самотніх жінок.

ISBN: 978-966-14-6302-7

Формат: 135x205 мм

Кураторы

3 февраля 2022 г. 16:36

13 декабря 2021 г. 09:57

Данную книгу, и две последующие купила одним махом.
Люблю Львов, кофе, теплые милые истории, книги.

Купилась на название книги и на обложку, кофе мало в книге, местами вообще нету.

с 2019 года книги на полках- пылились, увидела что скоро экранизация будет, я в восторге, решила прочитать перво источник, так как сериал заинтересовал, если бы не сериал, то так бы и пылились дальше.

Судьба главной героини и любовная линия, очень прям заинтересовали)
В сериале будут костюмы лучше чем а Крепостной, ну нельзя такое пропустить, а для сравнения сериала с книгой, просто обязана прочитать, интересно как главная героиня будет добиваться того, которого полюбила всем сердцем, того кто на 30 лет её старше ))