4,1

Больше не нужно выбирать между романом и детективом - эта книга и то, и другое!
В золотой клетке она мечтала о любви.
Пат - воспитанница элитного пансиона, где для влиятельных людей готовят…
Издательство: Клуб семейного досуга, Книжный клуб "Клуб семейного досуга". Харьков, Книжный клуб "Клуб семейного досуга". Белгород

12 ноября 2021 г. 17:58

4 В книжці достатньо і гумору, і драми. Легко читається. Рекомендую до прочитання.

Ірен Роздобудько - одна з найкращих письменниць сучасної української літератури. В кожному творі є своя мораль, певна ідея, цікаві думки. Цей твір - не виняток.Дуже класно описано цей ліцей "слухняних дружин" та його вихованок, які мають викривлене поняття про реальний світ та зовсім не пристосовані жити в ньому.Проте чоловік для них - то бог. І якраз про таких дурненьких і мріють сучасні мільйонери(та й бідняки теж не відмовилися б), але багатьом, як не дивно, така одноманітність теж набридає.

Часом, щоб продовжувати жити, треба знайти точку відліку. Ту нову і несподівану емоцію, від якої в тобі знову народиться щось важливе і величне – те, через що ти черговий раз здригнешся і захочеш іти далі. Ця точка може бути незначною, не революційною для всього людства – вона лише твоя. А весь…

Предисловие

12 ноября 2021 г. 17:58

dolli_k

субъективно обо всём

26 июля 2020 г. 10:44

Доволі важко описати цю книгу одним словом. Як це було? Трохи очевидно, проте цікаво. І солодко, і сумно. Проте сюжет дуже актуальний.

ЛСД -- це місце, де вирощують слухняних дівчат для чоловіків, які можуть за них заплатити. Фактично -- купити собі гарненьку та вдячну ляльку. Дівчат змусили розірвати всі родинні зв'язки, дали все необхідне (одяг, книжки, дах над головою і тд) та промили мізки. Вбили в голову заповіді, які вказують на те, що жінка має служити чоловікові. І ніяк інакше. Той же забезпечуватиме всі її потреби! Купуватиме речі! Подарує багате життя! І дівчина просто мусить бути щасливою! Проте чомусь ніхто не помітив статистику, що частина дівчат, які вже стали дружинами "забезпечених чоловіків", помирають. Певно, занадто тендітні та хворобливі? Чи є інша причина?

Книга…