4,1

Чи можуть дівчата вагітніти від привида? Всі мешканці маленького острівного канадського містечка не бачать у цьому нічого дивного. Проте новоприбула українка, не позбавлена цікавості й…
Серия: Склянка крові з льодом
Издательство: Дуліби

23 июня 2018 г. 18:55

Книжка була куплена зовсім випадково і надзвичайно сподобалася. Це, що називається, "затишний" детектив. Під час його прочитання можна відпочити і не переживати, бо розумієш, що і так під кінець усі герої будуть живі та здорові.

ISBN: 978-966-8910-51-7, 978-966-8910-25-8

Формат: 43х61/16
Наклад: 1000

23 июня 2018 г. 18:55

13 августа 2014 г. 11:01

Браво! Шикарно! А головне - зовсім неочікувано. Єдиний недолік - швидко закінчилися ці 159 сторінок. Поєднано все - і містика, і давні легенди, і українська ниточка, та і просто гарний приклад для сучасної літератури та задоволення.