• 1 100 000рецензий на книги

ISBN: 978-966-441-298-5
Год издания: 2013
Издательство: Піраміда
Язык: Украинский

Нова повість письменниці – це трагічна буковинська історія червня-липня 1941 року, в якій і справді нема пересичення правдою.
Іванка Борсук – головна героїня книжки, що перекочувала зі сторінок повісті «Москалиця», у свої дванадцять рочків розуміє найголовніше: що є Добро і що є Зло.
Бездоганне знання народ-них традицій і гуцульських вірувань, людської психології та історичних фактів і на цей раз дозволили Марії Матіос відтворити особливу драму людини ХХ століття на території, яку історик Тімоті Снайдер назвав «кривавими землями».

Оценка FamilyMazepa:   4  /  4.0

В цій книзі я знайшла свої дитячі сни та мрії. Цитата: «Але добре було знати, як воно там, на небі… Коли була така драбина, щоби потайки залізти та роздивитися, що на небі робиться»
Коли я була маленькою й сама про таке думала, а ще щоб зібрати драбини з усієї вулиці та скріпити їх до купи то точно змогла б на небо забратися. І знову ж, відсилку до цього я знайшла у цій маленькій книжечці: Цитата: «Але ні в кого в селі немає такої довгої–предовгої драбини, що могла би дістатися неба. Данило Данищук тримав під своїм дровітнем довжелезну драбину. Та що, як вона дістає лише до вершечка оборога з сіном. От коли би із братчиками прикласти Данилову драбину до гори Круглої, а до неї приточити ще май одну довшу драбину – якраз би стачило.

Количество страниц: 208 стр.
Формат: 84х108/32 (135х205 мм)

Эти книги тоже могут вас заинтересовать

Вы можете посоветовать похожие книги по сюжету, жанру, стилю или настроению. Предложенные вами книги другие пользователи увидят в блоке «Похожие книги».