Не кожного дня можна зустріти просто посеред вулиці Незнайомця з паралельного світу. Саме з цього і почалися пригоди Влада та Оленки, головних героїв цієї книжки.

Виявляється, якщо відгукнутися…
Серия: Сучасна дитяча проза
Издательство: Грані-Т

Galarina

31 мая 2018 г. 08:30

Напрочуд невдала книга для дітей про мандри у паралельні світи. Діти знаходять загадкову обсерваторію, яка може закидати в паралельні світи. Знайшли не самі, їх привів туди незнайомець у чорному плащі, який покликав їх і вони одразу ж пішли за ним (дивно, правда?). Щоразу Влад та Оленка потрапляють у різні світи, де вони не роблять нічого цікавого, а просто прагнуть повернутися додому. Прибуття, оглядини, втеча від поганців, все. Трапляються і роботи, і пірати, і лицарі і інші типові представники пригодницьких романів. Але якоїсь особливої цікавинки вони не додають. Немає ніякого задуму, ідеї чи будь-якого смислового навантаження. Герої занадто прості, можна сказати "ніякі". Своїй дитині такого ні в якому разі читати не буду.

Прочитано в рамках игры Школьная вселенная

ISBN: 978-966-465-000-4

Год издания: 2007

Язык: Украинский

Обкладинка: тверда
Сторінок: 96
Формат: 84x90/16 (218х216 мм)
Художник: Кость Лавро

Galarina