4,1

Паризький франт і невизнаний молодий поет приїжджає в повітове містечко на Слобожанщину, отримавши посаду вчителя в ліцеї, заснованому заможним цукрозаводчиком. Замість очікуваної нудьги в…
Серия: Coffee Table Book
Издательство: Дуліби

21 сентября 2019 г. 21:39

5 Не відмовляйтеся від запрошення на чайок

Перше враження від книги - дуже стильний дизайн, не характерне для книжок оформлення старовинними фото. Друге враження - легкість , з якою пише автор . Дуже цікавий життєвий сюжет, іронія, гумор, кохання та смуток , усе є у цьому творі. Книжку неймовірно приємно тримати в руках. Брала читати в бібліотеці , хотіла б мати в домашній бібліотеці.

ISBN: 978-966-8910-66-1, 978-966-8910-65-4

Год издания: 2013