4,3

Повернення до національної поетичної скарбниці творів Миколи Холодного – явище помітне і значне. Його справедливо можна назвати символом цілої епохи. Він – один із лідерів андеграундного…
Серия: Зона Овідія
Издательство: Факт

27 мая 2013 г. 13:01

Важко писати на збірку поезій, особливо коли це вибрані твори пета. Холодний культовий шистидесятник не дуже відомий загалу. Ця книга намагається ліквідувати данну не доречінсть. Загалом враження від збірки позитивні, цікав образи, метафори, набільше сподобалися маленьки майже афористині верлібри автора, вірші про кохання особливо - Хутір Кохання. зістрінемося в понеділок. №94. Не сподобалося багато антирадянської поезії. Я розумію що це погляд атвора, але не люблю коли поезія перетворюється в позіцію. В дечому підтримую погляди поета, але в тих творах немає ні образів ні метафор. Отакі враження від цієї збірки.

ISBN: 978-966-359-247-3, 966-359-005-X

Год издания: 2009