3,7

Алан і Барбара Пізи, експерти в області комунікації, дослідники мови рухів тіла й автори багатьох всесвітньовідомих бестселерів, у своїй новій книзі навчать вас розуміти мову кохання. Зокрема, ви…
Издательство: Країна Мрій

25 ноября 2020 г. 23:13

3 Легка книжечка про мову тіла. Карикатури. Поради "для нього" та "для неї".

Про що книга? Про мистецтво залицяння. Про мову тіла і як нею скористатися щоб знайти собі пару. Як підготуватися до першого побачення і вечірки. Як поводитися на швидкому побаченні та як партнер сприймає ваші сигнали.

Я більшість інформації і так знала, але освіжила в пам'яті. Було декілька цікавих для мене тез, потішили картинки (карикатури), але були теми з якими я не погоджуюсь і як на мене вони застарілі і не відповідають сучасному суспільству.

Оформлення та інше: - маленька, тоненька, на кожній сторінці не багато тексту який гарно оформлений - легко читається - є чорно-білі жартівливі ілюстрації

Чи рекомендую? Неоднозначно. Комусь вона може й буде корисна і допоможе оцінювати мову тіла партнера, налагодити комунікацію з протилежною статтю. Але більшості аудиторії 25+ , при умові що…

ISBN: 978-617-538-232-5

Год издания: 2013

25 ноября 2020 г. 23:13

3 Легка книжечка про мову тіла. Карикатури. Поради "для нього" та "для неї".