4,2

Мы знаем Альфреда Нобеля прежде всего как основателя знаменитой премии, и мало кому известно, что именно он изобрел динамит. Нобель был могущественным бизнесменом, а его изобретение оказало огромное…
Серия: След в истории
Издательство: Феникс

19 декабря 2014 г. 22:32

Альфред Нобель. Як мало ми насправді знаємо про цю людину.. А дуже жаль, бо на його честь не тільки названа одна з найвідоміших премій світу, але він ще й" батько" динаміту! Він як Леонардо да Вінчі в мистецтві, як Тесла в фізиці, як Форд в автомобілебудуванні та як Стів Джобс в сфері ІТ!

На його шляху було чимало перешкод, багато смертей, та він не здавався ніколи і приніс світові винахід, який змінив всю історію людства.

Альфред Нобель

Перевод: И. Лобанов