Книга віршів Григорія Фальковича стане неймовірно гарним подарунком для дітей і дорослих, які люблять домашніх улюбленців, котів і собак, а також люблять поезію для дітей. Веселі, вигадливі, кумедні…
Издательство: Видавництво Старого Лева

26 февраля 2014 г. 19:10

Ще один приклад чудової дитячої поєзії! Віршики невеликі (проте зі змістом), легко читаються та запам"ятовуються. Дуже кумедні сюжети підкреслюються яскравими ілюстраціями. Такі чудові коти та собаки :)

ISBN: 978-966-2909-95-1

Год издания: 2012

26 февраля 2014 г. 19:10

Aries_Domini

16 января 2013 г. 07:00

Ця книга не лише естетично приваблива, а й наповнена глибоким смислом. Її можна дарувати й читати не тільки дітям "молодшого шкільного віку" (як зазначено на останній сторінці), а й самому собі (скільки б років Вам не було). Що я й зробила. :) І тепер вона є одночасно і втіхою мого серця, і окрасою моїх полиць. Окрім віршів, вказаних попереднім рецензентом, я особливо вподобала "Комунальну кішку", з приводу якої серед мешканців квартири розгорілася справжня суперечка на кшталт "бути чи не бути?" (точніше - "оселити чи не оселити?"). Сподіваюсь, киця не лишилася без даху над головою. :)

Правда, справа не банальна: В нас квартира - комунальна, Купа різного народу, Кожен має дати згоду. Тобто проголосувати - Брати кицю чи не брати.

П'ятий день триває в нас Волевиявлення мас.

Кумедно, яскраво…

Подборки