• 1 100 000рецензий на книги

Год издания: 2012
Издательство: Теза
Серия: Мій улюблений автор
Язык: Украинский

Одного дня звичайнісінький хлопець, життя якого досі було похмурим і буденним, захворів. Проте виявилося, що «хвороба» ця незвичайна, і, якщо чесно, навіть дуже захоплива. Не треба лежати в ліжку, викликати лікаря й приймати ліки, адже ця хвороба — пригодоманія!
Перший її симптом — поява дивовижних космічних прибульців, котрі хочуть заразити весь світ вірусом страху. Другий симптом — це коли твої мама з татом і навіть бабуся виявляються супергероями, здатними переноситися в часі й просторі. І третій симптом — це така блискавична зміна подій, що зупинити чи перервати їх неможливо. Та й не варто, адже перш ніж рятувати світ від прибульців-синьомордів, нашому героєві треба змінитися самому: долаючи страх, пройти небезпечні випробування, навчитися миттєво приймати рішення, від яких залежить доля людства, і головне — завжди бути готовим до неймовірних пригод!
Прочитавши динамічні й захопливі повісті відомої письменниці Лесі Ворониної, ви не лише станете учасниками фантастичних подій, а й зрозумієте, що людина, яка здолала свій страх, може перемогти наймогутніших ворогів. Навіть підступних синьомордів…

Оценка Galarina:   3  /  3.9

Читаючи книгу, мене переслідувала думка "Занадто!", причому занадто багато всього - біганини, фантастичних моментів, відсилань до першої частини, всіляких неймовірних істот.
Ніби й задум непоганий, а виявилось, ніби вирване з іншого твору та ще й не повністю розкрите чи недоказане.
Навіть не знаю для якого віку - малеча багато чого не зрозуміє, а старшим діткам буде нудно.
Та й головний герой не сподобався - хвалько і пристосуванець.
І досить таки сумнівна мораль
Все таки мені подобаються більш реальні пригоди реальних дітей або вже якщо казка, то з усілякими казковими моментами.
Зазначу, що даний твір вивчається у шостому класі і в доцільності цього я дуже сумніваюсь, не тому що не сподобалось особисто мені, а тому, що дуже сумнівна сама книга. До того ж є чимало інших (наприклад Развернуть

Награды

2012 переможець Дитяча книга року ВВС

Эти книги тоже могут вас заинтересовать

Вы можете посоветовать похожие книги по сюжету, жанру, стилю или настроению. Предложенные вами книги другие пользователи увидят в блоке «Похожие книги».