За останнє десятиріччя мало про кого було сказано стільки всілякого та різного, як про Юрія ПОКАЛЬЧУКА: “Юрій Покальчук як письменник і людина може хоч кого ввести в оману” (В.Медвідь), “Покальчук…
Издательство: Компанія А.Е.Л.

Burmuar

25 июня 2015 г. 18:12

Останнім часом багато слухаю і читаю українську літературу, і здебільшого відчуваю, що письменники намагаються стрибнути понад свою голову або впадають в надміру патріотичний історизм. І не те щоб друге не подобалося (від "Чорного ворона", "Століття Якова", "Солодкої Дарусі" у справжньому і неприхованому екстатичному захваті), але література не може бути замкнена на обмеженій кількості тем. А тут саме та література, яку не гріх написати і з великої літери (ага, красиво виглядає - Література), бо вона виграє не за рахунок гострої (наболілої) теми, яскрава не мовними викрутасами, а вабить саме своєю літературною складовою, тобто вмінням мовити красиво і вишукано про звичайні, подекуди навіть буденні речі, помічати в них оту небуденність, якої око не-митця може і не виявити.

В цій аудіокнизі…

Год издания: 2006

Покальчук Юрій — «Час прекрасний» (аудіокнига MP3)

Время проигрывания: 8 год. 50 хв.
Жанр: сучасна проза (роман).
4 романи:Час прекрасний, Одісей, Ритм, Я-Ти-Він-Вона

Burmuar

25 июня 2015 г. 18:12

В цій аудіокнизі…

8 августа 2013 г. 20:07

Збірка оповідань Юрка Покальчука як не дивно наповнена всім, про всіх, і про все, тут усе- хороше й погане, красиве й потворне, моральне й аморальне. Книжка напахчена почуттями до краю. Тут і почуття безвиході обложених, приреченість і самотність помираючого, кохання плотське й духовне. Покальчук дивним чином намацує в сучасному вихорі нитку добра й співчуття. За це йому щире спасибі