4,5

Юрко Іздрик незаперечно значна постать українського літературного і інтелектуального життя останніх десятиліть, розповідає про надзвичайно важливі речі, які є, на перший погляд, звичайними…
Серия: "Інший формат"
Издательство: Лілея-НВ

15 июля 2017 г. 00:13

Якщо починати з сходинки "стерильного споживача чтива", то ця добірка як білінгвізм, страшенно рідкісна в літературі. Безкраїй МАРҐІНЕС окутує з перших рядків, це grate для Стефаника та Кобилянської. Цікава пожива для розуму.

Серія «Інший формат» — видавнича серія, опублікована в 2003—2004 роках видавництвом Лілея-НВ (Івано-Франківськ). Серія складається з брошур, в яких опубліковані розлогі інтерв'ю з відомими сучасними діячами української культури. Концепцію серії розробив Тарас Прохасько, він проводив і записував всі інтерв'ю.

ISBN: 966-668-044-0

Місто: Івано-Франківськ
Кількість сторінок: 47
***
В анотації до серії Тарас Прохасько написав таке:
"Я серйозно вважаю, що наш світ може стати інакшим (ліпшим), якщо інакше говорити те, що інакше думається.
Я серйозно вірю, що люди, від яких залежить, щоб наш світ став ліпшим, часом попросту не знають, як можна інакше думати і говорити.
«Інший формат» передбачає хрестоматію ненаписаних текстів, які ілюструють можливість розмислів під час говорення (думай, що говориш! кажи, що думаєш!).
Слухаючи їхні голоси, я зрозумів, як багато найважливішого ніколи не потрапляє у книжки.
Принципи серії на диво прості. Вибрати тих, які подобаються. Добирати тих, кому довіряєш, у кому впевнений. Записувати те, що говориться, вірити у те, що кажеться.
Але: жодних меморіалів, жодних пам'ятників, жодних заповітів і тестаментів. Лови момент - один, але неповторний. Завтра може, мусить, бути інакше."

Кураторы

15 июля 2017 г. 00:13

4 июля 2012 г. 17:48

Іздрик розповідає про ставлення до політики, фільмів, книг; про випадковості, які призвели до появи Станіславського феномену та часопису "Четвер" і взагалі почали круто змінювати життя.

Іздрик говорить-говорить-говорить. Щиро та відверто.

Поціновувачі його творчості посмакують.

Подборки