4,4

Давно это было, еще до пришествия христианства на Русь. Искони враждовали между собой два славянских племени. Но любовь сильнее ненависти оказалась. Полюбил Чеслав, сын главы рода Велимира, дочку…
Серия: Русь окаянная
Издательство: Эксмо

17 июня 2016 г. 17:06

Взяла эту книгу, так как хотелось погрузится в эпоху обрядов, культов и старославянского быта. Все что хотела - получила. Хорошая детективная история с долькой мистики. На твердую 4. Спасибо автору!)

ISBN: 978-5-699-25642-6

Год издания: 2008

17 июня 2016 г. 17:06

Natali39419

7 сентября 2015 г. 13:13

Всі ми звикли до історичної літератури зовсім іншого плану. Зазвичай ті чи інші події відбуваються в середньовіччі чи древньому Римі, а ще можуть зустрічатися період фараонів, а в крайньому випадку схід. А от якісної літератури про праслов"ян практично немає. Мало хто з нас зможе розповіти як жили наші давні предки, у що вірили, що було для них сенсом життя. І от ця книга здавалося б з не таким вже і унікальним сюжетом привідкриває завісу минулого. Взагалі детектив не відноситься до моїх улюблених жанрів, але саме цю книгу було читати дуже цікаво та й кінець вийшов дещо неочікуваним. Цю книгу варто читати хоча б для того. щоб привідкрити завісу минулого про яке ми так мало знаємо, для хоч якогось, зв"язку з предками. Вчення яких в жодному випадку не варто забувати.