4,3

Коли 1956 року на Заході вийшла друком «Ротонда душогубців» – книжка відомого українського письменника Тодося Осьмачки – то не могло бути й мови про те, щоб видати цю книжку на батьківщині. Бо хоча…
Серия: Історія України в романах
Издательство: Фоліо

zadnipriana

10 декабря 2014 г. 09:55

Не завжди виявляється книги, які я відкладаю, в першу чергу варті прочитання. Тодось Осьмачка зображує радянську систему винищення інтелігенції, розумних людей, зображує роботу чека та долі окремих маленьких людей. Однак не вистачило мені в цьому романі якоїсь цілісності сюжету, єдності між частинами тексту. Історія розкащується уривчасто, не повністю розкрито стан героїв, переживання. Взагалі, почула про цей роман на лекції з української літератури і страшенно зацікавилась. Однак, як виявилось, викладач розповідав про нього занадто цікаво і захоплено, адже я доклала зусиль, щоб дочитати цю книгу до кінця.

ISBN: 978-966-03-3956-9

Год издания: 2007