4,4

Леонід Кононович створив зовсім неочікувану літературну версію найбільш трагічних і дражливих подій української історії ХХ століття. Стилістика цієї оповіді заворожує не менше, аніж мелодика…
Издательство: Кальварія

13 октября 2015 г. 14:56

0 Епічна книга буття для кожного українця

Тема Голодомору тут багатьма читачами і рецензентами вважається провідною. Це справедливо, адже головного героя найбільше непокоять питання: «Чому все так сталося? Звідки взялася та критична маса людей, з яких вийшли безжальні, жорстокі комуністи?»

Відповіді врешті знаходяться, причому з соціально-психологічної точки зору — і за ними відправляю вас читати книгу. Але на мій погляд тема Голодомору тут не єдина варта уваги.

Справа в тім, що минулі події подані в книзі через незвичні ретроспекції: розповідь постійно обривається і починається просто посередині речень. Більше того, деякі періоди життя Юра описуються від першого імені, інші — від третього. Інколи нам дають почитати його щоденник, інколи — заклинання його баби чи навіть її листи, причому неясно, чи вони взагалі були прочитані…

ISBN: 966-663-209-8

Год издания: 2006

Язык: Украинский

240 с.

Кураторы

13 октября 2015 г. 14:56

0 Епічна книга буття для кожного українця

7 октября 2013 г. 13:51

Неймовірна книга! Ще одна з тих, за які я буду тримати кулачки і всіляко сприяти, щоб її колись екранізували: "Тема для медитації" Леоніда Кононовича.

Глибокий, багатошаровий сюжет, який сплітається з теперішнім і минулим, з містичним і буденним, історія людей і Вкраїни зі вкрапленнями містики, психології і любові ... трагедія цілого народу, в образі, в очах і духовній боротьбі однієї людини. Дуже рекомендую!