В данный сборник вошли рассказы японских авторов середины ХХ века. В них по большей части изображены простые люди Японии.
Издательство: Издательство иностранной литературы

giggster

12 апреля 2012 г. 14:26

Відчувається ідеологічність відбору: твори там, де це було можливо, явно добиралися за однозначними критеріями – антивоєнні, антиамериканські, про бідність чи написані членами КПЯ. Але надзвичайна якість перекладу змікшувала цю тенденційність.

Здивував і порадував Кавабата. Надзвичайно сподобалася його новелла «Бухта Лука»: до відомого письменника приходить відвідувачка і починає нагадувати минуле, яке письменник (який до того ж останнім часом страждає на легкий склероз) ніяк не може згадати.

Чудове оповідання Харуо Умедзакі «Дым» – побутова замальовка з життя.

Варто ще відмітити «Жену Вийона» Дадзей Осами (що сама новела, що закінчення дуже японські за духом), смішна новела «Верноподданый командир» Ібусе Масудзі (в якій колишній офіцер ніяк не може навіть вдома вийти з ролі військового…

Японская новелла. 1945 - 1960

Автор: Кобо Абэ, Сэйте Мацумото, Осаму Дадзей

Год издания: 1961

Твердый переплет, 476 стр.
Формат: 84x108/32 (130х205 мм)

giggster

12 апреля 2012 г. 14:26

Чудове оповідання Харуо Умедзакі «Дым» – побутова замальовка з життя.

Подборки