13 августа 2016 г. 23:07

4 присвячується каві?)

мені ця книга просто таки пахла кавою)) весь час, поки я її читала. читала недовго - Курков пише, ніби розповідає, читається швидко і легко. закінчення дещо розчарувало... автор ніби втомився насамкінець, фантазія закінчилась (?) чи може, в тім і задум - показати, що всі розгадки дуже прості, а люди зазвичай люблять все ускладнювати. Львів з його довгими і не дуже вулицями, багато кави, кохання, певна інтрига та містика, - читати цікаво, однозначно (особливо для львів"ян), але це не з тих книг, що закликають до якогось переосмислення, чи надовго залишаться в пам"яті. ну, це лише моя думка - маєте право зі мною не погодитись))

6 августа 2014 г. 11:39

Якщо би мені хтось переповів, про що ця книга, я б її не узявся читати. Я й зараз не розумію, як можна було читати про усе і водночас ні про що. Направду якась містика, адже з цікавістю читав те, що врешті-решт виявилося не таким уже й цікавим. Ось такий каламбур.

Coffee_limon

12 августа 2012 г. 09:25

Мммм, какая кофейная книга... Для меня, как для человека, у которого Львов ассоциируется с вкуснейшим кофе и неординарными кафешками, роман вообще оказался огромным сюрпризом. На выходных еду в свое очередное двухнедельное путешествие по Западной Украине. Львов, готовь кофе! :)

Книга неодназначная, книга нестандартная, необычная, трудновходящая в мозг, но уж если попала туда - то трудновыходящая однозначно! Сюрреализм от литературы вообще трудно переваривается... Тем не менее, книга-то о любви! О любви исцеляющей, любви меняющей и любви, способной разрушить целый город. Если любишь, исцелишь человека даже от самой редкой болезни. Если любишь, изменишь свою жизнь, перевернешь с ног на голову. Если любишь страстно, то желание обладать, быть ближе, может снести крышу целому городу и…