4,1

До книжки вміщено найвідоміші поетичні твори Володимира Сосюри, через які він увійшов у історію української літератури як неперевершений лірик — щирий і безпосередній у своїм світосприйнятті.
Серия: Класна література
Издательство: Знання

19 мая 2019 г. 15:50

5 Любіть Україну, як сонце любіть...

Ніколи в житті не виникало в мене такого прекрасного і патріотичного відчуття, як після прочитання цього вірша. До Сосюри я був ознайомлений з багатьма ліричними доробками Шевченка, Українки, Олеся і інших, проте саме Сосюра запав мені в душу. Автор за допомогою легкої вимови, схвильованністю слів і прекрасною щирістю зміг відкрити глибокий зміст кожної строфи. Шануйте свою Батьківщину попри великі складнощі, бо Батьківщина - вона одна.

Год издания: 2010

Язык: Украинский

19 мая 2019 г. 15:50

5 Любіть Україну, як сонце любіть...