4,5

На месте современного курорта Анапа 2000 лет назад стоял город Горгиппия - крайний юго-восточный форпост Боспорского царства. Горгиппия являлась не только торговым и ремесленным центром, но и…
Серия: Страницы истории нашей Родины
Издательство: Наука

20 августа 2021 г. 13:10

4.5 Горгіппія крайній південно-східний форпост Боспорского царства

Гарна оглядова праця про поліс Синдик (Синдська гавань) чи Горгіппію. Горгіппія була однією з основних гаваней та опорним прикордонним пунктом на південному-сході Боспорської держави. Про важливість цього міста говорить те, що нею керували  намісники царя. Книжка має ілюстрації та написана легкою мовою без перевантаження науковими дефениціями, що дозволяє увійти в тему не підготовленому читачеві. Єдине чого мені невистачило в цій книжці, так це більш детальної подачі матеріалу про озброєння тогочасних мешканців полісу та опису військові системи античної Горгіппіі. Є гарним доповнення для більш глибшого вивчення історії Боспорського царства.

Год издания: 1977

Мягкая обложка, ы истории нашей Родины | Купить книги: интернет-магазинВойти в системуСроки доставки в предпраздничные дни » (495) 510 27 278 800 100 05 56Нужна помощь? В данном разделе Моя корзина Мои баллы Мои заказы Мой OZON@«»{}∼ Книги»Букинистика»Каталог»Общественные и гуманитарные науки»Страноведение. Краеведение  Мне нравитсяМне не нравитсяУ меня это естьПодписка на отзывыХочу в подарокХочу подаритьПоделиться

var model = {"Picture":"books_covers/1000703647.jpg","Images":[],"Flash3D":[],"Movies":[],"AudioFiles":[],"PdfFile":null,"Languages":[],"LookInsides":[],"ID":3739942};
$(function () {initModel('3739942', '3739942');});$(function () {var groups = '';$.each(groups.split(','), function (i, v) {if (v.trim() != '')$('#detailGalleryMini .l-icon li.' + v).removeClass('hidden');});});   Синдская гавань. Горгиппия. АнапаID 3739942
Тираж: 50000 экз.
Формат: 84x108/32 (130х205 мм)

20 августа 2021 г. 13:10

4.5 Горгіппія крайній південно-східний форпост Боспорского царства