4,5

Издательство: Відкрита книга

24 декабря 2011 г. 18:45

Оповідання в стилі Мирного. Поетична мова, національний характер оповідання. Ми бачимо події через сприймання дитини, дівчинки заможного пана, який одружився з богатою дівчиною, але не втратив простоти.Його донечка, героїня оповідання, дружить разом із служницею, Мартою. Одного разу батько дістав "Кобзаря", який написаний був "простою мовою". Дуже дівчинці та Марті хотілося їх прочитати, і вони викрали книжку. Оповідання про справжню дружбу, незрадливу, вірну, дитячу. Душа дитини ще чиста, чуттєва до неправди. Подвиг дівчини в тому, що вона не затаїлася, а розкрила всю правду батькові, та змила наклеп на Марту.

Год издания: 2011

24 декабря 2011 г. 18:45