4,6

«Джури і підводний човен» — заключна книга захоплюючої історичної трилогії «Джури».
У цьому романі Володимир Рутківський знову постає блискучим оповідачем і чарівником слова.
На тебе, любий…
Издательство: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

crazy_squirrel

по прятанию орехов

26 октября 2021 г. 15:09

"Джури і підводний човен" -- заключна частина трилогії Володимира Рутківського про джур козака Швайки. Спершу малі хлоп"ята Санько та Грицик давно уже змужніли і стали справжніми воїнами: Грицик -- вправний козак, а Санько -- чарівник, який знає таємниці природи, навчає козацьких вовків і шукає секрет, як створити справжнього характерника. Разом з Грициком вони пройдуть, як кажуть, і Крим і Рим, і про Крим тут насправді буде. Вони оборонятимуться від нападу татар і допомагатимуть козакам будувати Січ, ходитимуть на розвідку і, звісно, завжди підтримуватимуть одне одного.

Тим часом, молодше покоління козаків, а власне Телесик з друзями, шибеники, про яких ми дізналися ще в попередній книзі, теж не сидять без діла і вигадують як не одну капость, так іншу. І лиш Телесикові нудно просто так…

ISBN: 978-617-585-015-2

по прятанию орехов

26 октября 2021 г. 15:09

Nina_M

22 августа 2020 г. 16:58

Гарне продовження історії славетних джур, проте, зізнаюся, для мене менш яскраве, аніж попередні (особливо - друга) книги серії. Те, що настільки привабило мене у другій частині тетралогії (містика та ілюстрації), виявилося набагато "слабшим" у цій книзі. А ще - наші джури вже стали козаками, мають власних джур, а їхні пригоди дуже схожі на екшн, від якого перехоплює подих. Справді цікава книга про козаків - борців за свободу. Роман закінчився з перспективою на продовження (і в папері воно вже існує), тож колись обов’язково прочитаю четверту частину тетралогії, яка справді стане завершальною. (Хоч від письменників можна - і треба - чекати будь-яких сюрпризів)))