3,9

Гамлет, або Феномен датського кацапізму. Казка про рєпку, або Хулі не ясно? П'ять хвилин на роздуми. Дохуя масла. Піздєц. Свобода. Тріасовий період, або Пригоди хтивих павіанів Борі і Жори. Бур'ян.…
Серия: Сафарі
Издательство: Фоліо

ohmel

Читающая белка

4 октября 2016 г. 14:15

Сегодня сложился день стебовых стильных вариаций на тему Гамлета. Началось все с весьма смешной смеси Федоры, крокодила и Айболита. И продолжилось короткой драматургической зарисовкой на тему от Леся Подервьянского. Если вы не живете в Украине, если не знаете наших реалий и не владеете украинским языком - не читать, категорически. На русский перевести все тонкости смыслов - невозможно:-)

ISBN: 966-03-3319-6

Год издания: 2006

Язык: Украинский

Обкладинка: м'яка
Кількість сторінок: 127 стор.
Розміри ВШТ, мм: 165х125х15

Кураторы

ohmel

Читающая белка

4 октября 2016 г. 14:15

22 июля 2013 г. 21:05

Або я ще не доріс до розуміння, або не "прийняв" чогось перед прочитанням, але я знову не розумію ідеї твору, як і у випадку з "Павліком Морозовим" . Не можу сказати що мене дратують матюки - вони влучні і природні, наскільки вони можуть бути природніми. Але... Напевно, припиню читати Леся, сходжу при нагоді послухаю. Можливо, враження будуть іншими.

Издания и произведения