Біографія. Вибрані поезії. "Маруся Чурай". Інтерпретація творів.

Ліна Костенко

4,6

Структура та зміст посібника дозволяють реалізувати нове ефективну навчальну технологію, побудовану на принципі так званого "паралельно читання". Спочатку читач цієї книжки знайомиться з біографією…
Издательство: Степова Еллада

LeRoRiYa

Тысячи жизней вместо одной

3 марта 2013 г. 01:40

Саме з цієї книги почалося моє знайомство з Ліною Костенко. Мене вражає її поезія, особливо "Маруся Чурай". До 80-ти річчя поетеси я написала вірша, присвяченого цій сильній видатній талановитій жінці. На написання мого вірша мене надихнула сама Ліна Костенко своїми поезіями. Ось чомму я хочу залишити в цій рецензії свій вірш.

Посвята Ліні Костенко: Ще слів нема. Поезія вже є. У цих словах душа невпинна і могутня. Душа, що сили нам крізь слово надає. Душа, що вірить у минуле, і майбутнє

Орлице Ліно, звідки ці слова? І звідки невмируща сила слова? Війни й репресії кривавії жнива Наскрізь пройшла. І відродилась знову.

Твій голос, Ліно, як орел, літав Над кратером Радянської безодні, Тих, хто під гнітом задихався, закликав Розповідати про страшне сьогодні.

Жахіть воєнних, горя і відлиг Твій…

ISBN: 966-7514-04-8

Обкладинка: м'яка

LeRoRiYa

Тысячи жизней вместо одной

3 марта 2013 г. 01:40

Жахіть воєнних, горя і відлиг Твій…

26 февраля 2013 г. 21:57

Только что дочитала книгу.Не как не могу прийти в себя....Настолько я удивляюсь таким неймоверным творениям,восхищяюсь Талантом Людей,которые пишут такие произведения,восхищяюсь Линой Костенко!Маруся Чурай-вобрала в себя все те прекрасные человеческие,национальные ценности,которые,пожалуй,только и существют в нашем мире.И как же переживаешь за главную героиню,когда ее так подло предают,мучают,лживо судят,и ко всему-хотят стратить. "Ця дівчина ... Обличчя, як з ікон. І ви її збираєтесь карати?! А що, як інший вибрати закон, - не збоку вбивства, а із боку зради?

Ну, є ж про зраду там які статті? Не всяка ж кара має бути незбожна. Що ж це виходить? Зрадити в житті державу - злочин, а людину -…