4,8

То ось вам, любі дітки, і другий том «100 казок». А з ним і новина: за три роки ми сподіваємося підготувати ще й третій том. І вже аж тоді це таки й справді буде СТО КАЗОК. Отже, всі наші 100 КАЗОК…
Издательство: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

crazy_squirrel

по прятанию орехов

15 февраля 2022 г. 00:43

День закоханих (у книжки) чудово святкувати з українськими казками, проілюстрованими українськими художниками.

"100 казок" — збірка українських книжок від найдитячішого видавництва «Абабагаламага». У збірці 3 томи, у мене, поки що, лише 1, і той другий, але це не заважає насолоджуватися красою У книзі 33 українські народні казки, як дуже відомі, так і такі, що зустрілися мені вперше. Кожна казка зі своїм малюнком від художника, і це той вид дитячих книг, що подобається мені найдужче — коли можна і читати, і розглядати, і всього вдосталь. Краса!

ISBN: 978-966-7047-74-0

Год издания: 2008

Язык: Украинский

Упорядник: Іван Малкович
Ілюстрації: Катерина Штанко, Владислав Єрко, Кость Лавро, Вікторія Пальчун, Інокентій Коршунов, Івета Ключковська
Тип видання: подарункове, у твердій оправі, кольорове

Найкраща дитяча книга року (Національний конкурс «Книга року-2008»)

crazy_squirrel

по прятанию орехов