4,6

Твір, за який авторка отримала Шевченківську премію 1965 року, став головним у її творчості і залишив нам епічне полотно України початку ХХ століття.
Життя осиротілих дочок панотця Річинського…
Серия: На кола свої
Издательство: Зелений пес

Virna

17 марта 2014 г. 15:57

Несподівана для мене книга. Перш за все тим що геть не схожа на моє очікування. Чомусь вона мала бути схожа до стилю Кобилянської, а виявилась звичайним радянським соціальним реалізмом, який мені не імпонує. І хоч Вільде і зачіпає певні табуйовані теми доби, але на сьогоднішній день є більш сміливі та відверті автори, що в більшій мірі змогли розкрити міжвоєнну епоху. Шкода, що ця історія пройшла попри мене не залишивши значного враження.

Прочитано в рамках Спаси книгу-напиши рецензию! Тур №21 та ДД10 сподіваюсь Robusta_M книга більше сподобається ніж мені.

ISBN: 978-966-1515-34-4

Virna

17 марта 2014 г. 15:57

tutapatuta

11 января 2013 г. 22:53

Ну, у меня, конечно, роман не в таком издании, а в более позднем, сине-зеленом. Еще в школьные годы я взахлеб читала второй том, когда приезжала на каникулы к бабушке. О судьбе первого не знал никто, в том числе бабушка, которая мало интересовалась беллетристикой. С появлением интернета, несколько раз я пыталась найти книгу в электронном виде - и каждый раз безуспешно: ее не было, абсолютно нигде. Буквально с год назад догадалась поискать у букиниста и - о чудо! - наконец, долгожданный первый том в моих руках! Пусть слегка потрепанный временем, но все-таки... Кстати, по словам того самого букиниста, читатели обычно ищут именно первый том - у всех тоже сохранился второй. Возможно, здесь скрывается какая-то тайна... А теперь вот - не могу поверить глазам - "Сестры Ричинские" есть даже…