Метаморфози. 10 українських поетів останніх 10 років

3,5

"Метаморфози" - антологія сучасної української поезії, що є живим відбитком невпинного руху, постійних перевтілень вірша, його неочікуваних видозмін, його незбагненних метаморфоз. 2000-і непомітно…
Издательство: Видавництво "Клуб сімейного дозвілля"

Bookoedka

22 мая 2019 г. 13:48

Книга, яку ви захочете мати у власній бібліотеці. Тут і абсурдні замальовки Андрія Бондаря, і напружені рядки с присмаком міфів від Маріанни Кіяновської, такі щирі слова від відкритої світові Богдани Матіяш та такі відверті вірші Галини Крук. Одним словом, читач знайде усе, чого лиш можна бажати від поезії. Претензії до книги (суто мої і особисті) однозначно є, однак поезія як така – це завжди про резонанси, бо щось резонує, а щось – ні.

ISBN: 978-966-14-1240-7

Год издания: 2011

укл. С. Жадана

Кураторы

Bookoedka

22 мая 2019 г. 13:48

Coffee_limon

16 октября 2011 г. 16:35

Слова украинская современная поэзия, собранные вместе, несут для меня еще более новый и удивительный смысл, чем такое понятие как современная украинская проза. Не читала, не сталкивалась, не подозревала… Поэтому и книгу «Метаморфози. 10 українських поетів останніх 10 років» покупала со смешанным чувством заинтересованности и недоверия. Но, как говорится, не так страшен волк, как его желание переодеться бабушкой. Сборник приятно удивил. Правда, вначале пришлось понервничать.

Андрей Бондарь. Поэт, переводчик, эссеист. Ни рифмы, ни ритма, ни… В общем, смысл примерно «о чем вижу, о том и пою».

о дев’ятій прийшов хірург і сказав: «Встань і йди» і я встав і пішов сцяти

Кто-то назовет это откровенностью, распахнутой душой. Для меня же это просто НЕпоэзия. Плюс нецензурности и несуразности……

Подборки