Улюблені вірші про кохання. Чоловічий примірник.

Борис Щавурський

4,5

Вона — не він... Жінка — не чоловік...
Але кохання — одне.
Зі своїми законами і беззаконням,
зі своїми снами і безсонням.
Але Поезія — одна.
У цій книзі — писана на жіночому діалекті.
Издательство: Навчальна книга - Богдан

Marlentochka

12 сентября 2013 г. 03:16

Книгу отримала в подарунок у той момент, коли здавалось, що оте "примарне чоловіче кохання" може хіба й існувати в таких от невеличких книжках, заховане у рядках несміливих, а інколи і доволі відвертих віршів.

Приємно, що у такому форматі зібрана і класика, і сучасність, загальновідомі і не дуже знайомі імена. Читаєш собі з келихом вина в руці, і по троху починаєш вірити, що чоловіче кохання - то не міф. Просто не всі чоловіки так гарно вміють про нього говорити. Чи краще, щоб робили, а не говорили?...Однак це тема зовсім іншої розмови.

Вірші роблять свою справу - ти починаєш думати, потім зачитуєшся до сліз, а потім ніжишся у своїх мріях.

Читати і у періоди гострої нестачі романтики, і тоді, коли вона виливається через край.

Год издания: 2007

Язык: Украинский

Кіл-ть сторінок: 240
Обкладинка: тверда

Marlentochka

12 сентября 2013 г. 03:16

Romashka28

1 декабря 2012 г. 18:00

«Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі...» Ліна Костенко

Здається, що поет - це така особлива людина, якій відоме щось таке, що невідомо нам. Поезія непідвладна всім. Можливо вона непідвладна нікому, а сама вибирає собі душі, які спроможні її повністю збагнути. Завжди так було і буде, чимось особливим, поезія є для тендітної жіночої душі. Жінка, то і є поезія, створена багато віків тому геніальним автором.

"Улюблені вірші про кохання. Чоловічий примірник" - це, мабуть, перша спроба зібрати під однією обкладинкою поетичні тексти про кохання вітчизняних класиків та сучасних нам авторів, але в першу чергу жінок. І не важливо, що їх розділяють століття, адже пишуть вони про вічне. Про любов.

Вірші, які пишуть жінки, вражають своєю задушевністю, теплотою і…