4,2

В книге известной американской писательницы Кейт ДиКамилло, награжденной "Медалью Ньюбери" за особый вклад в детскую литературу, - продолжение веселых приключений нашей знакомой проказницы и шалуньи…
Серия: ДиКамилло
Издательство: Махаон

31 октября 2019 г. 23:33

Книжка была интересная и веселая. В ней две части. В первой свинка Мила всех спасла от вора. А во второй части она устроила тарарам. А в конце каждой части все едят вкусные тосты.

Собери их всех!

Свинка Мила ловит преступника с. 5-72
Свинка Мила настоящая принцесса с. 73-143

ISBN: 978-5-389-00943-1, 978-0-7636-2590-0, 978-0-7636-3014-0

Год издания: 2010

Для дошкольного и младшего школьного возраста.
Художник Крис Ван Дусен
144 стр.
Твердый переплет.
Тираж: 10000 экз.
Формат: 70x90/16 (~170х215 мм)

31 октября 2019 г. 23:33

Собери их всех!

Vikulaska

3 мая 2017 г. 02:47

5 Справжня знахідка для маленьких хлопчиків та дівчаток

З великим нетерпінням діти дочекалися наступного вечора, щоб нарешті послухати про нові пригоди свинки Мерсі, яка вже так нам полюбилася! Тут вона і ловить злочинця, і перетворюється на чарівну принцесу... Всі улюблені герої - Мерсі, її хазяї Вотсони, старенькі сусідки, пожежники, поліцейський Томілелло - знов з`являються на сторінках другої книги карколомних пригод нашої свинки. Ще й нові обличчя бачимо - хлопчик Френк і дівчинка Стелла, які живуть по сусідству. Мабуть, усі хлопчики мріють стати хоробрими героями, яким під силу побороти зло, а дівчатка - стати прекрасними принцесами, найгарнішими за усіх. Тож тепер у нас є улюблена книга, яку читаємо кожен день!