4,5

Книжка містить повість "Пригоди Грицька половинки" та короткі гостросюжетні оповідання.
Издательство: Веселка

Vikulaska

8 апреля 2017 г. 01:39

5 Чудове оповідання для веселого вечора)

Таке світле почуття після прочитання цього оповідання! Як чудово знов побувати в дитинстві! Хоч і тільки у своїй уяві. Читали з сином і були у захваті від карколомних пригод дітлахів, від душі сміялися над дотепними жартами автора. У дитинстві навіть не чула про Всеволода Нестайка. Нажаль... Але зараз такий сюрприз! Справжній діамант в українській дитячій літературі! Із задоволенням будемо читати ще й інші твори письменника. Впевнена, що не розчаруємося)

Год издания: 1978

Язык: Украинский

Тираж: 65000 экз.
ISBN отсутствует
Тип обложки: твёрдая
Формат: 60x84/16 (145x200 мм)
Страниц: 184

Ілюстрації Анатолія Василенка.

Vikulaska

8 апреля 2017 г. 01:39

5 Чудове оповідання для веселого вечора)

27 ноября 2015 г. 22:41

Одно из воспоминаний детства. Светлая, добрая книга о прекрасной, наивной поре "детство". О ценностях дружбы, вечному зову приключений и пришельцах в кустах...Слог Всеволода Нестайко неповторим, он уникален. Как и его юмор, который записывается на "корочку" и периодически "выстреливает" когда тебе уже давно немного за тридцать. Я перечитал эту книгу через 20 лет после того, как закончилось моё детство. Но удовольствия получил не меньше, чем тогда, когда случайно обнаружил эту книгу с начисто вытертой обложкой в сельской библиотеке. Почитайте детям, ведь доброта не подвластна моде, она вечна.