4,9

Ян Твардовський (1915—2006) — священик з Варшави, який писав вірші й ніколи не казав про себе, що він — поет. Єдиним важливим для нього критерієм було людське серце — вразливе, яке шукає істини,…
Издательство: Грані-Т

17 июня 2016 г. 18:59

5 ще безліч молитов

Цю книжку можна читати безкінечно. Читати по колу. Вона мудра й добра. Й аскетично не багатослівна, як старий священик. Така собі літературна вервиця для тих, хто молиться. І тих, хто не молиться, але шанує гарну поезію.

ISBN: 978-966-465-224-4

Год издания: 2009

Язык: Украинский

17 июня 2016 г. 18:59

5 ще безліч молитов

fiolDS

31 декабря 2010 г. 23:13

Просто насолода (ПРОСТО НАСЛАЖДЕНИЕ)

Ось коротенький твір цього священника з Варшави, "який писав вірші й ніколи не казав про себе, що він поет".

У ЧЕРЗІ ДО НЕБА

Поволі не так швидко тільки не штовхайтеся спершу треба здаватися святим але ним не бути потім не бути святим і святим не здаватися потім бути святим так щоб цього зовсім не було видно

і лише наприкінці святий стає схожий на святого

р у с с к и й п е р е в о д

ОЧЕРЕДЬ В НЕБО

Не всё сразу сначала ты должен казаться святым но не быть им потом ты не должен ни быть ни казаться святым а в самом конце — стань святым но не подай и вида только тогда ты будешь похож на святого

Подборки