4,5

Єгипетський фараон пролежав купу часу у гроб­ниці, аж поки двоє бандитів-невдах не розбальзамували його ненароком, шукаючи карту скар­бів. І от ожила мумія розгулює сучасним містеч­ком, наче…
Серия: Читання для реготання
Издательство: Видавництво Старого Лева

Nina_M

11 октября 2018 г. 19:44

Це одна з тих книг автора, які дуже подобаються, якщо це перша прочитана вами книга цього письменника. Мене розчарував повтор сюжету, до якого вдався Дж. Стронг. Це ж той самий "Вікінг у моєму ліжку", тільки в інших декораціях.

Але все це якось сухо описано, буденно, а смішне базується на крайній тупості (використаю одне з улюблених словечок автора) героїв-невдах. Два місяці читати дитячу книгу - це занадто. Нам з малою зовсім не кортіло дізнатися, що сталося з героями далі, було дуже нудно.

ISBN: 978-966-2909-28-9

Год издания: 2008

Nina_M

11 октября 2018 г. 19:44

Galarina

15 сентября 2018 г. 22:02

Хочете дізнатися що вміє людина, яка має чорний пояс із В'яжі-те? Тоді читайте цікавенну книгу Джеремі Стронга. "Знайомтесь: фараон" складається з двох частин "Фараон у нашій ванній" і "Пофараонимо" об'єднаних героями та сюжетом. Два вчені шахраї вирішили пограбувати гробницю з музею і тим самим оживили фараона Сеннапода. Ох і кепський же норов у древнього правителя - надсилає на всіх заковиристі прокляття, обзиваючи оточуючих червами. Хоча це й не дивно, зважаючи на те, як жилося фараонам у давні віки. На щастя Сеннаподові зустрівся пан Блим, що разом з родиною прихистив та врятував фараона. Цікаві пригоди і багатезно гумору. Для любителів котів є особливий бонус - мінімумія на ім'я Нищитель червів або Мурчик по домашньому. До речі той хто має чорний пояс із В'яжі-те володіє…

Подборки