3,8

Михайло Коцюбинський (—1913) — видатний український письменник, талановитий новеліст. Кращі з його оповідань, такі як «Сміх», «Intermezzo», «Сон», «Подарунок на іменини», «Коні не винні», належать…
Серия: Українська класика
Издательство: Фоліо

bezkonechno

посягаю на книжные просторы :)

28 февраля 2011 г. 20:19

Спойлеры Яка майстерна сатира!!! Головний герой Аркадій Петрович - генерал, звиклий до багатого грошовитого життя, до безкінечних земель, що є його власністю, дотримується ліберального погляду про те що "земля повинна належати тим, хто її обробляє", планує віддати землю селянам. Пан братається з селянами, вони називають його татком, проте поряд з цим Коцюбинський вимальовує і протилежні риси генерала: себелюбство, егоїзм і манерність поведінки... Стала явною його гра, він хотів бути хорошим всім,і ніби-то притримувався правильних поглядів про землю, та вже коли час прийшов втлювати свої задуми (з якими так носився Аркадій Петрович), то він просто злякався і почав сердитись по суті на свої ж благородні задуми. Мені здається, ключовою фразою, яка розкриває саму сутність образу є

" Чув…

Михайло Коцюбинський. На віру (повесть), стр. 3
Михайло Коцюбинський. Ціпов’яз (рассказ), стр.
Михаил Коцюбинский. Маленький грішник (рассказ)
Михаил Коцюбинский. У грішний світ (рассказ)
Михаил Коцюбинский. Під мінаретами (рассказ)
Михаил Коцюбинский. Сміх (рассказ)
Михаил Коцюбинский. Persona Grata (рассказ)
Михаил Коцюбинский. В дорозі (рассказ)
Михайло Коцюбинський. Intermezzo (рассказ), стр.
Михаил Коцюбинский. Дебют (рассказ)
Михаил Коцюбинский. Сон (рассказ)
Михаил Коцюбинский. Подарунок на іменини (рассказ)
Михайло Коцюбинський. Коні не винні (рассказ), стр.
Михаил Коцюбинский. Хвала життю (рассказ)
Михаил Коцюбинский. На острові (рассказ)

ISBN: 966-03-3635-7

Год издания: 2006

Язык: Украинский

Тип обложки: твёрдая
Страниц: 318

bezkonechno

посягаю на книжные просторы :)

28 февраля 2011 г. 20:19

" Чув…