4,1

Зів'ялі квіти, які зберігаються в душі у вигляді жалю за минулим або нездійсненним, треба викидати. Про це – історія двох актрис, колишніх “зірок” радянського кіно, і однієї молодої жінки, яка…
Серия: Популярні книжки
Издательство: Нора-Друк

6 января 2020 г. 10:57

5 Роздобудько вражає оригінальністю!!!!

Ця дівчина розумна і страждає. Власне, всі розумні мусять страждати – така у них доля.

Мега крута книга! Зайшла на УРА!!!

Зорі зійшлися і книга зачепила «за живе».

Як рідко ми цінуємо моменти життя, як робота проганяє сили боротися за Щастя! А тут Ірен вдалося легким розчерком пера пройтися по серцю.

Події розгортаються в будинку для старих кіношних акторів. Туди звозять причетних до кіноіндустрії героїв. І тут починається головна інтрига – Едіт Береш (який псевдонім , на хвилиночку!). Так от, жінка - легенда, жінка - ідол!!! Перед якою відчинялися всі двері. Для якої не було меж. Вона могла дати ляпаса генералу і жити далі! І ось, ця жінка – легенда має і своє кохання. Ну, дана Історія не залишить нікого байдужим.

БРАВО РОЗДОБУДЬКО! Респект і Повага!

В рамках игр - Борцы с долгостроем и Книжная полка

Роман передає історію життя двох актрис радянських часів, що знайшли своє кохання в обличчі одного з успішних сценаристів того ж таки радянського кіно. Але доля звикла грати відданими акторами життя – одна з них стала дружиною сценариста, інша – незамінною забавкою. Але весь цей час акторки заочно ворогували між собою. Плинність років закидає їх до одного притулку для самотніх акторів, де, на перший погляд, їх насичене сценічне життя втрачає свій блиск та колорит. Міцно взявшись за своє, кожна бажає зла опонентці. Але символом миру стає молода покоївка, що випадково дізнається про життя колишніх кумирок радянського кіно. Стефка – головна героїня роману стає закріплюючою ланкою ланцюгу болю та ненависті в цій сентиментальній історії, що містить в собі глибокий духовний підтекст та двозначність. Загубивши "вогник" свого життя, Стефка переживає особисту драму, але знаходить порозуміння з собою завдяки мудрості двох свідомих жінок, які поводяться як малі діти, бажаючи незгод одна одній.

ISBN: 966-8321-91-7

Год издания: 2006

Язык: Украинский

6 января 2020 г. 10:57

5 Роздобудько вражає оригінальністю!!!!

Мега крута книга! Зайшла на УРА!!!

Зорі зійшлися і книга зачепила «за живе».

БРАВО РОЗДОБУДЬКО! Респект і Повага!

В рамках игр - Борцы с долгостроем и Книжная полка

30 июня 2019 г. 08:43

Тема интересная, аннотация завлекающая, но подача не понравилась. Как-то очень отрывисто, скачками, кусочек воспоминаний одной актрисы, кусочек - другой, все это перемежается историей жизни медсестры дома престарелых. И все бы ничего, но вставки наподобие "а далее автор прервется", "автору совершенно не даются постельные сцены", "что автор узнал от Стефки" мешают проникнуть в книгу, вжиться в нее, представить себя одним из героев. Старость не радость... У детей своя жизнь, свои дети, старики же с каждым днём все сильнее ощущают свою никому не нужность (зачастую мнимую). Ни дом, ни огород, ни телепередачи их уже не радуют. Что уж говорить о стариках, вынужденных доживать свой век не в кругу близких родственников, а среди равнодушного медперсонала, в чужих стенах! А если это пожилые с…