27 мая 2022 г. 11:42

4 Мисливська усмішка

Мені сподобалося це оповідання прикольне як для мене, можна убити трішки часу усім гарантую прочитати це оповідання

innaa

1 октября 2012 г. 22:19

После таких "улыбок" хочется рыдать крокодильими слезами. Причём не совсем понятно: рыдать то ли от жалости к бедным птичкам да зверюшкам и всему прочему, чем наполнена сия книга, то ли от сострадания к украинской литературе.

AlexSarat

31 октября 2011 г. 20:21

Слово про "Мисливські усмішки"

Я прокоментую лише пару розповідей зі збірки, бо кожна розбирати буду дуже-дуже довго, кожна з цих розповідей особлива і має свій неповторний шарм. "Походження світу" Це нагадування для того часу було дуже доречне - люди тоді позабували все святе. Деякі речення викликали у мене посмішку. "Як варити і їсти суп із дикої качки" Це - качка! Смачна, напевно була. Попоївши, лягайте і читайте цю розповідь Остапа Вишні. Прекрасна розповідь! "Сом" Велетенський сом, пливе собі порічці, смачний напевно. Також розповідь не з поганих, читайте і захоплюйтесь.

Це, дорогі наші читачі, серйозно і без жодного перебільшення.

"Геометрія" Екзамени. Жахлива річ. Кожного дня нагадувала нам наша вчителька Ольга Анатоліївна про них, а зараз нагадує вже іншим дітям. Бідні діти.…

bezkonechno

посягаю на книжные просторы :)

5 октября 2011 г. 03:15

Яка я щаслива, що серед всіх тих творів історичної тематики до мене нарешті потрапила книжка для відпочинку! Та ще й яка! Я вже забула зі школи, наскільки ці твори розслаблюють (та й не таку їх кількість я читала в школі)! Цю маленьку книжечку можна прочитати за годину для душі. Протягом цієї години ви будете посміхатися і сміятися з тих ситуацій, таких трошки нереальних, а часто й таких знайомих... Я зачитувала вголос багато уривків, таким чином передаючи ту радість ще й своїм рідним. Особливо мені сподобався цикл про полювання. В мене тато їздить на полювання, тому можу підтвердити, що багато описаних комічних ситуацій виявляються на практикці цілком справжніми :) А сьогодні зранку я застала сестру за прочитанням цієї книжечки, сестра сміялася від душі. Ця книга - вірус усмішки і…

6 мая 2019 г. 19:09

Хотя принадлежность книг к «школьной программе» может и оттолкнуть от чтения, я специально взялась за этот список и пока ни разу не пожалела. В этом произведении собраны интересные короткие истории на разные темы, много рассказов об особенностях охоты на разных животных. Они написаны приятным и чистым языком, с добрым и понятным юмором. Никакой особой морали не ощущается, для меня это было просто легкое и приятное чтение.