3,9

Одного дня Киня, герой однойменної повісті, вирішує змінити все: коло спілкування, жінок, спосіб існування, клімат, врешті_решт. І почалося: какофонія почуттів, карнавальне дійство, буфонада, і він…
Серия: Поза фокусом
Издательство: Факт

10 апреля 2011 г. 16:29

з перших же сторінок захоплює своєю дивакуватістю. особливо мене припирали кумедні повтори, які автор вдало використовував. типу літературний прийом такий. книженція злегка психоделічна, але в цей же час доволі весела, наповнена смішними моментами, чудернацькими думками та головними героями. читалася доволі легко та швидко. мені сподобалася)

ISBN: 978-966-359-187-2

Год издания: 2007

Язык: Украинский

10 апреля 2011 г. 16:29

25 июня 2017 г. 12:02

5 Дотепна фантасмагорія

Захоплива подорож чоловіка на ім'я Киня у фантасмагоричне місто, населення якого складає лише 5 душ, і всі - жінки. Киня намагаєтсья знайти там своє кохання, але втрапляє у любовний трикутник, чи-то пак, чотирикутник, з якого не бачить виходу. Так само, як не бачить він виходу і з самого міста, яке начебто постійно обертається, змінюючи свої координати... Роман "Киня" читається за кілька годин, бо він - смішний, цікавий і дотепний, мова написання - жвава і весела, проста, як двері та захоплива, як справжня казка.