daim

19 декабря 2012 г. 16:25

Книгу потрібно було назвати не "Тістечка з ягодами" (як апетитно звучить!), а "Недопечений пиріжок" - це більш відповідає дійсності! Страшенно занудна і беззмістовна історія та зовсім не цікаві персонажі. Яке розчарування... Дала почитати подрузі (думаю дай перевірю, може це тільки я така прискіплива ;)). Книженція повернулась назад рівно за два дні зі словами: "Що це ти мені підсунула? Як ЦЕ можна читати?". Ага, значить, не в мені проблема. На цьому, певно, моє знайомство із Совою і завершиться.

killingdream

12 июля 2012 г. 17:33

Ви знаєте про правило перших 50-ти сторінок? Краще відкласти книгу, яка не подобається і не морочити собі голови. Ця книга мені не йшла, хоч як я не старалася читати її періодично і потрохи. Бувають вдалі трилогії чи взагалі серії, творіння Толкіна, Макса Фрая, т.п... А тут на фоні першої вдалої книги письменниці Смак свіжої малини , де відчувався ще запал авторки, цікавий стиль та оригінальність, маємо справу із пережованим матеріалом, переливанням з пустого в порожнє. Не люблю писати поганого про книги, але трапляються ж екземпляри, на які покладаєш надії, які в результаті не справджуються:(.

П.С. Третю книгу з "ягідної" читати зникло бажання (((.