3,8

Інтерпретація легенди про Каїна і Авеля.
Вона вродилася з місяцем на лобі. Так їй потім розказувала мати, як запам'ятала собі з першої хвилі, з першого крику викинутої над собою аж під сволок…
Издательство: Факт

13 января 2016 г. 01:16

4 Спроможна на існування реальність

Твір більш ніж змістовний та колоритний: в ньому є щось таке, що має свою магію: в сторінках, описах, нарисах. Маю на увазі здатність заполонити собою( історією, в даному випадку) твою свідомість. Щось на кшталт "мозкового дубліката"!

Год издания: 2000

Язык: Украинский

Казки для дорослих

Повість перекладено польською, чеською, фарсі, з успіхом поставлено на театральних сценах в Україні та за кордоном.

13 января 2016 г. 01:16

4 Спроможна на існування реальність

18 августа 2013 г. 02:48

Фантастичний твір про реальне життя. Хтива дівчина , яку не поважають хлоці і відчувають собаки. Вона може показати ,де схована вода та частіше знаходить мерців. Вона - дитина самого дияволу. Єдине місце, де можна було вилікувати скалічену бажанням душу - монастир ,та вона відмовилась від порятнку. І чиста ,красива душею і тілом сестра. Чому все їй? Чому її люблять? Чому ця сестра ,молодша ,виходить заміж, а з неї самої сміються? Єдиний вихід - вбити цю сестру ,згубити рідну кров і таку чужу незрозумілу душу. Чи буде покарання? Чи можна навчитись вилітати в комір?