BonesChapatti

21 августа 2020 г. 12:04

3 Любителям еротики й фантастики присвячується

Одразу скажу, не фанатка творчості Покальчука. Особливого змісту там шукати не варто. Легке чтиво для відпустки, не більше. Кохання, зрада, інтриги, але все це переживають не люди, а міфічні персонажі. Якщо ви шукаєте книгу, над якою не треба багато працювати, то "Озерний вітер" - непоганий вибір.

nataly_om

17 марта 2017 г. 16:52

Очень красивая сказка. В ней все просто. Есть добро, есть зло. И самое главное, что есть любовь. Но зло в нечеловеческом мире действует только как контраст, чтобы существовало добро. В том мире у каждого свое место, свое предназначение, и все счастливы. Но как только какое-то из существ отклоняется от своего пути, может произойти несчастье. Главный герой, Волин, был когда-то человеком, он он уже забыл это. Теперь он демон и влюблен в девушку. Эта любовь чуть не погубила. Ему пришлось пройти испытания, пройти через боль, вспомнить кем он был, и только тогда стать полноценным осознанным существом. Хоть и не таким, как он планировал.

10 января 2017 г. 00:06

Хороша книга. Магічна, чаруюча, ніби огортає тебе теплим вітерцем. Почала читати і не змогла відірватися до останньої сторінки. Розчинаєшся у ній, і ось уже стоїш на березі озера, де панує Царівна О, де є русалки та інші жителі, а поруч - ліс, де живе безліч лісових істот. І вони не викликають ніякого страху, а надають відчуття спокою і гармонії. Було досить цікаво прочитати книгу з українською міфологією, перенестися у ліса Волині. Цікава і сама історія хлопця Волина. Хоча мене більше зачепила атмосфера книги, відчуття, які вона подарувала. Навіть не можу це описати словами. Просто стало так добре і затишно. Можливо в цьому ще винний мороз за вікном, адже так приємно було опинитися хоч подумки у літньому лісі, на березі озера, де лагідно віє вітерець. Та й мова українська дуже гарна,…

Romashka28

16 марта 2016 г. 21:22

Кохання спалює

Повість Юрка Покальчука «Озерний вітер» - для тих, хто любить казки. Полюблять повість і ті, хто цікавиться… історією. Адже «Озерний вітер» - це ще одна легенда про народження Волинського краю з його синьоокими озерами та вільними вітрами. Це оповідь про безсмертя людської душі, яка здібна кохати по-справжньому й наповнювати цим коханням простір навколо себе.

Волина ще малим хлопцем покохала Царівна Озера. Тому в одну з Купальських ночей забрала його від родини, тим самим подарувавши вічність, але лише в глибинах озерних. Так і жив юнак, під чарами, кохаючись з Царівною навесні, влітку і восени. Так продовжувалося протягом сімдесяти років. Доти, доки не приходить до нього, напівлюдини й напівдемона, людське кохання, яке зігріває його вічно холодне тіло й душу. Волин…

8 марта 2016 г. 19:46

Дуже гарна та ніжна книга. На перший погляд дитяча, та насправді дуже доросла. Таке відчуття буває, коли дитина починає з розумінням говорити про дорослі пррблеми. Хочеться також відзначити неймовірне вміння автора поєднати містику і реальність. Події сучасності змішуються з давньою казкою. Але немає в книзі мішанини. Все чітко стоїть на своєму місці. І любов - це любов, не важливо в якій країні, чи на якому континеті. А війна ніколи на може бути казкою.

Julietta_

Эксперт - себе на уме.

16 апреля 2015 г. 15:05

Яка чудова казка!!!! Сюжет, дійсно трохи нагадує "Лісову пісню". Книга була прочитана на одному диханні. Книжка де є любов і зрада. Дуже добре було відкрито ставлення автора до смерті. І фінал був дуже чудовий!!

Прочитано в рамках игры "Четыре сезона"

15 марта 2015 г. 10:31

Бывают книги с очень красивыми иллюстрациями, бывают фильмы с красивой картинкой, бывают книги, которым не нужны иллюстрации и картинка возникает в голове, но это первая книга, где мне так не хватало иллюстраций, я читала и видела их. Видела этот волшебный лес, его героев, видела все происходящее так явно, как никогда. Это очень большой плюс автору. Никогда я не представляла себе все настолько четко, а еще очень обидно, что, видя такие иллюстрации в своей голове, я не в силах перенести их на бумагу.

Интересная повесть, не помню, чтобы читала что-то подобное. Это такая волшебная сказка про мальчика-подростка, она даже может показаться детской. Но нет, это взрослая сказка. Сказка про любовь.

Не могу сказать, что мне очень понравилось, но читать приятно, прекрасный слог, хороший сюжет.…

2 апреля 2015 г. 17:58

Чудова казка, прочитала на одному диханні. Сюжет мені(та и сам стиль письма) трохи нагадує "Лісову пісню", та ж сама любов, зрада...Твір дуже чуттєвий, та духовно насичений.

22 декабря 2011 г. 16:20

Ах! Как же я люблю украинский язык! Для меня - это язык детства, сказок и волшебства. И без того прекрасный рассказ становится поистине таинственным и чарующим именно благодаря мове. Сказка приобретает объем, и ты чувствуешь себя участником событий. Ну а конец просто шикарный. В любимые:)