4,6

Повість відомого письменника про справжні і разом з тим дивовижні пригоди трьох друзів - хлопчиків-п'ятикласників.
Издательство: Веселка

Kwinto

8 июня 2015 г. 15:32

Дуже цікава та багатостороння книжка! Тут вам і казка з чарівництвом, і справжнє диво товариства та взаємодопомоги, і загадки з таємничими незнайомцями!

Трое хлопців-сусідів, троє Сашків - Сашко Циган, Марусик та Журавель - під час літніх канікул в рідному селі Гарбузянах не марнують часу, а весело й цікаво проживають кожен день. Нудьгувати ніколи, бо кожна мить, кожна зустріч дарує щось незвичайне та захоплююче. Три різні за змістом, за емоційним наповненням історії відкривають нам відносини між хлопцями та їхні пригоди.

Що ви скажете про загадкового чоловіка, що зустріли хлопці на березі озера, чужого та навіть дещо чудернацького? А якщо він подарує хлопцям жаб'ячу лапку, що здійснює бажання? Здається, це те, про що мріє кожен! Проте за кожним бажанням стоїть доля людини, і змінювати її…

Год издания: 1984

Kwinto

8 июня 2015 г. 15:32

3 октября 2013 г. 22:59

В компании этой тройки друзей (и их четырехлапого друга) скучные пары становились веселее и интересней)

Популярные соц. сети гласят что "сейчас детство уже не то". Не будем сейчас рассуждать на эту тему, но тот факт, что с этой книгой попадаешь в детство, таки остается фактом. Жаль, что объём книги тоже оказался детским(