3,8

«Гра в пацьорки» — збірка оповідань, написаних в різні роки. Пацьорки — дрібний різнокольоровий бісер. Ним можна вишити гарну картину, а можна розсипати по підлозі і ніколи не зібрати до купи.…
Издательство: Нора-Друк

Coffee_limon

4 февраля 2014 г. 18:49

Хорошо. Ох, как хорошо! Каждый рассказ, как глоток кофе. Этот - кенийский, с кислинкой. Этот - львовский, с горчинкой, крепкий... А этот пахнет боварским шоколадом. Хо-ро-шо! Вкусно!

... я знаю: нічого в житті не буває просто так. Дощ проливається там, де на нього з нетерпінням чекають. А над кожною головою навіть у маленьких містечках сяє своя зірка. часом вона не помітна за товстою, запилюженою шибкою або на темному горищі із щильно припасованими дошками. Але це нічого. Шибку можна розбити. І вдихнути повітря на повні груди. нехай навіть це буде єдиний ковток на все майбутнє життя. важливо зробити його і, вдихаючи, промовити: "Я - є!"

Красивейший язык. Именно тот украинский язык, которым в совершенстве хотела бы владеть я... А еще... О чем бы ни писала Роздобудько и в каком бы жанре…

ISBN: 978-966-2961-41-3

Год издания: 2009

Язык: Украинский

Coffee_limon

4 февраля 2014 г. 18:49

21 февраля 2014 г. 14:45

невеличкі історії, кожна з них по-своєму прекрасна. можливо якась з них наштовхне вас на думку, яка змінить все ваше життя

мене найбільше вразила історія про альтернативне закінчення іронії долі... чомусь найбільше запам’яталось саме це... яке ж все таки життя непередбачуване.

книжка дуже легко читається, що для мене є великим плюсом)

мені все сподобалося,тому 5 )

P.S. Хоча й забудуться швидко ці оповіданнячка, але ця книга варта того щоб її читали і знаходили в ній щось для себе, щось над чим якраз зараз час задуматися :)