13 марта 2019 г. 14:56

Первая моя книга прочитанная у Леси Украинки. Я про этого автора уже давно слышала, поэтому было немного страшновато читать эту книгу, боялась может она мне не понравится. Зря боялась)). Я слушала аудиокнигу в исполнении Ады Роговцевой и не могла оторваться. Очень красивый язык у Леси Украинки и мелодичный, плюс мифология украинская, которую я безумно люблю (хоть и боюсь)))), а еще Ада Роговцева очень классно читает классику, я в этом убеждаюсь уже второй раз. P.S. очень грустная история рассказывается в книге, такая прекрасная Мавка встретилась с обыденной крестьянской жизнью, мне было ее очень жалко.

Спасибо lyuda_radon за еще один классный совет в рамках игры Игра в классики. Советы классиков.

23 августа 2015 г. 10:04

История любви, по красоте и силе соперничающая для меня с бессмертным произведением мастера Шекспира. Это одно из произведений, которое невозможно читать в переводе. И, не являясь носителем украинского языка, тоже трудно получить все 100% удовольствия от языка, которым оно написано. Потому что язык божественный! На мой взгляд, он составляет минимум половину успеха этой книги, т. к. сам сюжет далеко не нов - историй о первой и несчастной любви написано множество. Читая "Лiсову пiсню" кажется, что держишь в руках что-то самое хрупкое, светлое и доброе в мире. Это ода настоящей эталонной любви - чистой, бескорыстной, всепрощающей, способной пережить саму смерть.

24 января 2015 г. 13:02

Як тяжко написати рецензію до книги, від якої ти у захваті. Історія Мавки і Лукаша - це історія про кохання, про біль, про зраду, про жертву заради кохання. Історія сумна, пронизлива, але від того не менш прекрасна. Написана у віршованій формі, вона передає всю силу і красу української мови. Не дарма іменується книга як драма-феєрія, яка феєрично захоплює душу і не відпускає довгий час. Я дуже люблю читати твори Лесі Українки. Вони якісь особливі, чарівні, вміють проникати у душу.

---------------------

Как тяжело написать рецензию к книге, от которой ты в восторге. История Мавки и Лукаша - это история о любви, о боли, о предательстве, о жертве ради любви. История печальная, пронзительная, но от этого не менее прекрасна. Написанная в стихотворной форме, она передает всю силу и красоту…

22 декабря 2014 г. 15:29

Дуже гарна історія. Це ніби казка і не казка одночасно. Так поетично написано, що і справді віриться у існування Мавки та її чарівного світу. Красива історія кохання. Нехай не зовім звично красива. Але така яскрава, вона нічим не гірша за ті, що розповідають світові класики. Дуже сподобалась книга!

4 октября 2013 г. 02:04

Ця книга пронизує почуття до глибини кісток. У ній розкрито як люди можуть мати зіпсовані душі, а бездушні міфічні створіння навпаки дивують своєю людяністю. Там показане щире кохання Лукаша і Мавки, яке було наче сорняками забите буденними проблемами та тяжінням матері до наживи. Але пізніше Лукаш правильно розставить пріорітети, коли "тая стежка білим снігом припала..." і їх кохання знову оживає тільки вже в іншій формі.

27 января 2013 г. 16:13

Надзвичайна драма-феєрія прекрасної української поетеси Лесі Українки!

Отже, розглянемо героїв драми. Мавка. Хто вона ? Це прекрасна лісова царівна, яка уособлює найкращі людські якості, це душа України. Лукаш. Безхарактерний слабкий хлопець, який ще і не доріс до таких високих почуттів, які до нього плекала Мавка. Тільки у старшому віці він зрозумів, якої шкоди завдав лісовій царівні, що було надто пізно. Килина. Це груба та брутальна жінка, яка замість того, щоб обійняти Лукаша після повернення накинулась та почала лаяти за те, що його так давно не було. Вона є повною протилежністю Мавки. Без почуття жалю та принципів: жінка рубає старий дуб і ще й дорікає цим Лукашу. Дядько Лев. Ще одна позитивна постать. Він хоче жити у злагоді з природою і йому це вдається. Лісовик його поважає та…