3,3

Молодий шибеник, який втрачає совість та віру в людство, випадково потрапляє на державну службу, де опиняється в колі людей, яких можна назвати ким завгодно, але не справжніми державниками.…
Серия: День Європи
Издательство: Нора-Друк

EduardGol

25 ноября 2013 г. 12:22

Питання внутрішніх взаємин працівників держаної служби розкрито. Розкрито чесно, колоритно, брутально, саркастично, сатирично.

Якщо ви надто консервативні – не читайте це. Якщо вам не виповнилось шістнадцяти – не читайте це. Якщо ви позитивні та доброзичливі – також не читайте це. Якщо ви ненавидите людей та все навкруги вас у сірому кольорі або ви зібрались влаштовувались на державну службу – обов’язково прочитайте це! Тільки якщо вже почали читати – краще не кидайте. Ось вам моя порада.

Я особисто неодноразово подумував над тим аби розпрощатися з цим романом не дочитавши, але почуття гумору Лариси Володимирівни не відпускало. Так, більша частина жартів була «нижче поясу», однак це було дійсно дотепно та смішно.

ISBN: 966-8321-81-2

Год издания: 2005

Язык: Украинский

EduardGol

25 ноября 2013 г. 12:22

17 сентября 2012 г. 16:54

Просто нет слов. Люблю эту книгу. Читала в самолете, временами хихикая - люди не понимали. Сейчас работая в гос структуре - я понимаю эту книгу куда сильнее - и даже пользуюсь мыслями. Есть там несколько столь дельных идей - что я право - не перестаю восхищаться...