4,4

"Щоденник" Тараса Прохаська - вдумливі й по-дослідницькі скурпульозні рефлексії з приводу найнепомітніших, прихованих для непосвяченого погляду проявів буття.
Издательство: Лілея-НВ

Kate_hamster

5 февраля 2020 г. 12:56

5 Доблогової ери

Чудова невеличка книжка, дуже добре читається, така собі збірочка міні-есеїв. Усі ці тексти Прохасько на початку століття читав на радіо у Франківську, мені ж ці тексти нагадували тексти з особистого блогу або з авторської колонки якогось онлайн видання.

Ці тексти ну дуже атмосферні. Вони так гарно написані, що ти реально сам поринаєш в усі ці історії. Разом з автором я відвідала гори, і його хатку, що топиться піччю, і відчула таймінг снігу, і багато чого іншого. Я так яскраво бачила усі ці картинки, ніколи у мене не було такого яскравого пірнання у текст, ніби це дійсно відбувається зі мною, а якщо й не відбувається, то я ніби дивлюсь фільм, знятий одним кадром.

У "НепрОстих" Прохаська така сама імерсивність, але там сюжет для мене був далекий, тут жеж сюжет дуже близький, бо цей сюжет…

ISBN: 966-7263-87-8

Год издания: 2004

Язык: Украинский

Kate_hamster

5 февраля 2020 г. 12:56

5 Доблогової ери

19 марта 2017 г. 12:43

Чудовий сет цікавих своєрідних роздумів про буденні питання і переживання душі, а також власного досвіду, насичений яскравими українськими словами. Прочитала на 1 дусі за неділю.