3,9

sireniti

Эксперт по выращиванию банок с огурцами

8 декабря 2022 г. 22:28

3.5 ...те, що минає, не є минулим, поки пам'ять шкіри і згинів відчуває дотики

Напевне ця книга доволі крута. Напевне тут багато сховано неймовірно цікавих думок і тонких психологічних рішень. Можливо, вона повна мудрості і змісту. Але не для мене. Або, правильніше, сьогодні не для мене. Сьогодні оці всі філософські премудрості мене не беруть. Я вже і сама кому завгодно можу насипати цілу пригорщу. Ми досягли дзену, готуючи своїм коханим обіди без світла і газу. Ми вміємо запалювати таких вогонь в серцях, що від нього палають дупи ворогів. Зіроньки з неба не дістаємо, ми самі їх доставляємо на небо. Наші Анни не лежать томно з сигаретами в зубах, напівроздіті і еротичні, вони сексуальні з банкою огірків в руках и з відьмовським поглядом - Не займай!

Ну а кава, сигарети, наркотики і секс давно вже не саме інтригуюче в книжках. Як і питання смерті і сенсу життя.

Наверно…

8 декабря 2022 г. 22:28

3.5 ...те, що минає, не є минулим, поки пам'ять шкіри і згинів відчуває дотики

Наверно…

27 ноября 2013 г. 14:14

Нудоота... «Лексикон» потрібно читати у ситуації безваріативності та тотальної безвиході. Коли ти опинився у плацкарті в компанії не надто інтелектуальних/веселих/балакучих супутників, шах/доміно/карт ніхто не прихопив, твій телефон/айфон/смартфон розряжений, а за вікнами мелькає лише степ, що навіть подивитися нема на що. Або коли зимовим вечором вимкнули світло, нема пристроїв на кшталт ноутбуку, а є лише недопалок свічки і вона – збірка «Лексикону таємних знань». Або у Сибіру, в Карпатах, у Тибеті, без благ цивілізації та людей, коли всі думки вже обдумані, мрії вимріяні, а голоси в голові стихли та занудилися. Коли нудьга підступає до горла та душить своїми великими, страшними лапами – треба хапатися за цю книжку. Тільки тоді, у сутінках, у самотності, можна осягнути всю загадковість…