Lady_L

1 декабря 2015 г. 20:22

Очень много ненависти и самолюбования, и те уроды, и те недоделки, те полуидиоты. Много негатива к русскому - и языку, и людям, нарочитое коверканье текста под русский акцент. Я последнее время уже задыхаюсь от этого, надоело насаждение такого мышления "сынив Бандеры". Может, зря я начала знакомство с автором с этого интервью, но теперь точно ничего больше читать не буду.

LeRoRiYa

Тысячи жизней вместо одной

8 января 2014 г. 22:38

Однозначно краще, ніж "Рекреації". Цікаво, відверто й захопливо. Тільки нецензурщина, не в сих, ні в тих, псує враження.

18 января 2013 г. 22:56

Цю книжку мені порекомендував випадковий знайомий у бібліотеці - до цього я лиш приглядалася до творів Андруховича, не знаючи з чого би розпочати. Загалом книжка мені сподобалася, читалася дуже швидко і легко. Описи його життя у моєму рідному й коханому Львові та не менш коханому Станіславові, розповіді про подорожі, знайомства, політику, людей, родину - все дуже по-справжньому, ніби Андрухович і дійсно сидить навпроти і відкриває перед тобою своє життя. Останній розділ я не змогла посилити і просто прогортала діалог двох обкурених людей, але це не погіршило мого ставлення до самої книжки.

josephine_

29 декабря 2011 г. 12:03

Розмови між поетом та його випадковим і трагічним другом про поезію, армію, книжки, секс, сім 'ю та СРСР. А ще - про любов, андеграунд, поетів, Львів та Станіславів, ще про жінок, дочок і матерів, про друзів, ворогів, режим, футбол, про батька, пекло, радощі і біль,ще про старе каміння під ногами та шрами на душі і на спині, про Достоєвського, Шевченка і Бальзака, про Чехію, де Прага і Весна, про Польщу з мовою, піснями і асфальтом, про університет, гуртожиток, вино, про фотографії та ексцентричну бабцю, що як акторка німого кіно, про шифри цензорів, державні таємниці, прогулянки між замків та каплиць, про паралельний світ, вокзали, поїзди, дитинство, декаденство, заповіт.

про життя, коротше.

дуже круто.

1 июня 2009 г. 11:28

Андрухович затягує. І надто сильно. Читала навіть в транспорті, хоча ніколи цього не роблю. Читала вночі і вдень, коли випадала вільна хвилина. Ці описи Львову - божевільні, почувається атмосфера Центрально-Східної Європи (мовою автора). "Якщо в цьому світі існує щось таке, як Місто, мені воно випало саме Львовом". "Він шалено живучий цей Львів, недаремно ж він з родини котячих"...Львів, дійсно, казковий. А коли читаєш про нього, ніби повертаєшся знов і знов у пропахле кавою Місто і не хочеться вже нікуди...

12 сентября 2008 г. 23:14

думаю, що пану Юрію варто починати роботу над книгою гідної статусу "корифея сучукрлітератури" і "патріарха бу-ба-бу"