4,4

Найвідоміший і найпопулярніший роман Марії Матіос «Солодка Даруся» справедливо назвали «трагедією, адекватною історії ХХ сторіччя», а саму Дарусю – «образом майже біблійним».
Саме сімейна сага, чим…
Издательство: Піраміда

24 марта 2024 г. 09:44

Читав з думкою, що буде щось містичне, так як мені здавався стан Марусі, але потім пішло розкриття історії, буденності, колориту, людських пересудів та забобонів.
Особисто мене, до одного моменту, не полишала думка, "цікаво, але нічого аж прям такого"
Все змінила сцена офіцера та малої Марусі, зараз би сказали ця сцена вартує Голівуду, на моєму обличчі закарбувався жах, коли я читав цю сцену, і все стало зрозуміло, було боляче та зрозуміло.

ISBN: 966-7188-98-1

Год издания: 2004

Язык: Украинский

Сладкая Даруся / Солодка Даруся (2015)
Сладкая Даруся / Солодка Даруся (2019) ?

24 марта 2024 г. 09:44

16 ноября 2023 г. 17:10

"Солодка Даруся" мені нагадала "Хіба ревуть воли як ясла повні?". Ідея та сама. За стилем нагадує деяких українських класиків (чим я і тішилась). Але якщо порівняти гарну книжку зі сном, то від цієї я, бувало, різко прокидилася. А це неприємність. Тому після прочитання в мене панує розчарування. Замислюватися особливо немає над чим, тому що ці теми схоже та сповна висвітлені більш талановитими. Ця книжка отримала стільки визнання, що я очікувала більшого. До шедевру не дотягує. Якщо вже стільки років пройшло, а це вважається найкращим у авторки, то немає сенсу читати інші її твори.