4,6

Новая книга о приключениях Малютки Волка! В Страшном лесу, Зверином графстве открывается Школа привидений. Распоряжается там всем Малютка Волк. Ворон Пострел дает уроки по шитью костюмов привидений,…
Издательство: Азбука-классика

12 марта 2023 г. 22:07

4 Веселый волчок

Эта книга, на мой взгляд, намного лучше первой. Более динамичная, наполненная приключениями, действиями и событиями. При этом хорошо показана взаимовыручка, честность, доброта, храбрость и т.д. Первую книгу серии можно смело пропустить, чтобы не портить себе впечатление, и начать сразу со второй.

Дневник великих дел Малютки Волка, сказка

Год издания: 2007

12 марта 2023 г. 22:07

4 Веселый волчок

26 января 2021 г. 13:11

Малий Вовчик - це легендарний персонаж дитячих книжок. Ну принаймні для мене:). Малий Вовчик - то єдиний вовк, який не хоче причиняти зла іншим. Це найнеймовірніший вовчик у цілому світі, і наймилосердніший теж. То один із моїх найулюбленіших персонажів дитячих казок, я навіть пам’ятаю, як я полюбляв читати книжки про нього. Та і зараз я теж люблю його читати️ ⠀ Короткий опис подій: Після декількох невдалих спроб створити свою ідеальну школу звірів Малий Вовчик натрапляє на одну цікаву думку: «А що як створити школу з привидами? Це було б чудово, хоча й страшно, але як класно!». Але чомусь усе пішло не по плану. Чому? ⠀ Персонажі у книзі смішні, кмітливі та дотепні). Я навіть улюблений момент вибрати не можу, бо всі були надзвичайно круті!

Инстаграм

Подборки